شماره تماس: 44158900

تبدیل فیلم

تبدیل فیلم

یکی روش ثبت خاطرات،فیلم برداری از مراسم هایی که داریم است،که از سال ها پیش ضبط و نگهداری کرده ایم .

با گذشت زمان و عوض شدن سیستم های ضبط فیلم و پخش آنها،فیلم های قدیمی ما کم کم از خاطرها پاک میشود و دستگاه ها ی جدید،دیگر قابلیت نشان دادن آنها را ندارند . به همین دلیل امکان دارد این فیلم ها خراب شده و از بین بروند .

یک هدیه ی گرانبها برای پدر و مادر ها :

پدر ها و مادر های ما خاطراتی دارند که بسیار باارزش است و خیلی از آن ها سالیان سال است که دیده نشده اند و یا از یاد رفته اند .

شما با یاد آوری خاطرات خوب ثبت شده با دوربین های فیلمبرداری لبخند شادی را بر روی لبان آن ها بیاورید .

راهی برای

جلوگیری از خراب شدن فیلم ها :

همان طور که گفتیم فیلم ها در مرورزمان آسیب زیادی میبینند و یا خراب شده و دیگر قادر به دیدن آن ها نیستیم . اما راهی که بتوانیم از خراب شدن آن ها جلوگیری کنیم و بتوانیم بعد از سال ها آن هارا ببینیم این است که برای هر نوع فیلمی که داریم دستگاه مخصوص آن را تهیه کنید و یا آن هارا تبدیل کنید و در یک فلش یا هارد آن هارا نگهداری کنید .

چرا فیلم هایمان را روی فلش یا هارد نگهداری کنیم :

فیلم های قدیمی بعد از گذشت چند سال ممکن است کیفیت پخش آن ها پایین آمده و اگر آن هارا بر روی CD یا DVD  بریزیم کیفیت پایین تری پیدا میکند و فقط شما فیلمتان را میتوانید توسط کامپیوتر تماشا کنید و دستگاه های سینمای خانگی قادر به پخش آنها نیستند .

اما اگر فیلم هایی که تبدیل میشند را بر روی فلش یا هارد ذخیره کنید همان کیفیتی که فیلم شما هست بدون افت کیفیت را شما میتوانید تماشا کنید .

چرا تبدیل فیلم در عکاسی لبخند:

کیفیت کار برای ما همیشه مهم بوده و رضایت مندی مشتری برای عکاسی لبخند از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است .

عکاسی لبخند با داشتن انواع تجهیزات برای تبدیل هر نوع فیلمی که شما مشتری گرامی دارید و با بالاترین کیفیت این خدمت را به شما مشتری گرامی عرضه خواهیم کرد .

 

 

با تشکر عکاسی لبخند